top of page

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Hizmetlerimiz

İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni yerleşim yerlerine taşınacak olan kişilerin zaman zaman bazı sıkıntılar ile karşılaşmaları mümkündür. Örnek olarak daha yeni bitmiş olan bir yapının kaba pisliğinin alınması, temizlik işlemlerinin yapılması ve en azından detay temizliğe geçmeden önce normal bir hale döndürülmesi şarttır. Bu noktada da inşaat sonrası temizliği konusu akıllara gelir. Çünkü gerek tadilat, gerek sıfır yapı, gerek ise boya ve badana gibi inşaat işlemlerinin gerektiği süreçlerin ardından ilgili binaya yerleşmek isteyen kimselerin karşılarına bu durum çıkacaktır. Elbette ki inşaat sonrası temizlik işlemleri, klasik ev temizlikleri ya da iş yeri temizlikleri gibi olmaz. Çünkü burada öne çıkan farklı konular, işin inceliklerini ve püf noktalarını da beraberinde getirir. Öyle ki köşelere dolan inşaat artıkları olsun, çivi ya da kesici delini parçaların her yanda olması olsun bu temizlik işlemlerinin komple ve önemli bir süreç olduğu fark edilebilir. Bunu da işin profesyonellerine bırakmak gerekir.

 

En İyi Temizlik Şirketi

Hem ev temizliği, hem iş yeri temizliği, hem de farklı mekan temizlikleri yapan Promer, İstanbul’un en iyi temizlik şirketi olarak bilinir. Sadece ev veya iş yerlerinde değil, inşaat sonrası temizlik işlemleri için inşaatlarda ya da tadilat yapılan binalarda da görev alan bu firma, İstanbul’un her yanına da hizmet götürmektedir. Her ilçeye ya da her semte ayrı ayrı ekipler görevlendiren en kaliteli temizlik firması Promer, bununla beraber tüm ekiplerini de en iyi şekilde yetiştirmektedir. Hem işin teknik boyutlarına dair, hem müşteri ilişkilerine dair, hem de farklı eğitim konularına dair bütün yükümlülüklerini yerine getiren firma, bu anlamda da tecrübeli ve bilgi birikimi yüksek temizlik ekiplerine sahiptir.

 

İstanbul Temizlik Şirketi

Kaliteli işleri ve adına yakışır uygulamaları ile dikkatleri üzerine çeken bu firma, özellikle de İstanbul temizlik ekipleri ile de hem Avrupa, hem de Anadolu yakasına hizmet eder. Örnek olarak Avcılar temizlik şirketi olarak bu civardaki kişilerin yardımına koşan ekipler, Pendik inşaat sonrası temizliği hizmeti ile de söz konusu ilçe ve civarına en kısa yoldan ve en etkili şekilde hizmet etmektedir. Kısacası ekipler gerek hız, gerek atiklik, gerek ise profesyonellik anlamında en doğru adımları atmaktadırlar.

İstanbul gibi inşaat ve tadilatın bitmediği bir kentte, elbette ki en iyi inşaat sonrası temizliği hizmetleri gerekecektir. Bu noktada da işinin ehli firmalardan ve donanımlı ekiplerden yardım alınırken, uygun fiyatlı tarifeleri ile İstanbul temizlik ekipleri ilgi görmektedir. Gerek kullanılan en iyi temizlik materyalleri, gerek ise en etkili temizlik metotları ile inşaat sonrasında kalan kaba pislikler, boya pislikleri ve diğer atıklar ekipler tarafından temizlenmektedir. Böylelikle de yeni işlemlere ve hatta detay temizlik ile taşınma süreçlerine ortam hazırlanabilir.

 

Deneyimli ve Kaliteli Temizlik Ekipleri

Ev temizliği, iş yeri temizliği, ofis temizliği gibi özel alanlarda en doğru adımların atılmasını sağlayan İstanbul temizlik ekipleri, aynı zamanda cam temizliği, yıkama ve ütü temizlik hizmetleri gibi alanlarda da hizmet vermektedir. Çok yönlü hizmetlerin her anlamda ortaya konduğu bu noktada, inşaat sonrası temizliği de çok önemli ve dikkate değer bir unsur olarak kendini göstermektedir. Burada ekiplerin deneyimi ve yaklaşımı da işlerin başarı ile sonlandırılmasında hayli etkilidir. Dileyen herkes de bu ekipler ile iletişime geçerek hızlı dönüşler alabilirken, aynı zamanda da uygun fiyatlı temizlik işlemlerinden fayda sağlanması mümkün olmaktadır. Siz de ne zaman isterseniz bu ekipler ile temasa geçebilirsiniz.

inşaat_sonrası_temizlik.jpg
bottom of page