0850 346 94 84

Servis Bölgeleri

Bakırköy Temizlik Şirketi

Promer Temizlik Şirketi

Bakırköy temizlik şirketi

 

Promer temizlik şirketi olarak sizlere Bakırköy bölgesinde temizlik hizmeti vermekteyiz. Düzenli prensipli ve planlı çalışma anlayışıyla yetiştirdiğimiz temizlik elamanlarımız sizlere kaliteli bir temizlik hizmeti sunmak için bekliyorlar. Hizmetlerimiz her alan için geçerli olmaktadır.

Daha sağlıklı koşullarda yaşamak için iyi bir temizliğede ihtiyaç duyulmaktadır.İmkan ve zaman yetersizliğinde veya iş,hastalık,yaşlılık gibi durumlardan ötürü ev yada işyerlerinin temizliğini yapmakta zorlanan yada yapamayan tüm müşterilerimiz bizlere ulaşarak hiçbir zorluk yaşamadan kısa sürede gönüllerine göre temizlik hizmeti sunmaktayız. Profesyonel temizlik hizmeti almak için promer bakırköy temizlik şirketi olarak deneyimli ve işinde uzman ekiplerimizle ev ve işyerlerinizi pırıl pırıl yapmak için bekliyoruz. Hizmetlerimiz arasında:

 

.Evtemizliği, yıkama ve ütü hizmetleri

.Cam temizliği

.Ofis ve işyeri temizliği

.İnşaat sonrası temizlik

.Halı ve koltuk temizliği yer almaktadır.

Her alanda en güveli en titiz ve en kaliteli şekilde yapmaktayız. En uygun tekliflerle en kaliteli temizlik için bizi arayın.

Biz Kimiz

Promer temizlik şirketi İstanbul bakırköyde 2008 yılında başladığı faliyetlerine,  bugün istanbulun tüm ilçelerine profesyonel çalışanlarıyla %100 müşteri memnuniyeti odaklı temizlik hizmetleri sunarak sürdürmektedir.Promer temizlik firması Ev temizliği, Ofis işyeri temizliği, Bina temizliği, Koltuk temizliği, Cam temizlği hizmetlerinde referanslı güvenilir çalışanlarıyla profesyonel temizlik hizmetleri vermektedir.

Merkez Ofis

Osmaniye Mahallesi Fabrikalar Caddesi Menekşe Apt. No : 22 D : 15  BAKIRKÖY/İSTANBUL

Çalışma Saatleri

P.tesi - Cuma: 08:00 - 20:00
​​Cumartesi: 09:00 - 19:00
​Pazar: 09:00
 - 19:00

  • White Facebook Icon
  • Yelp!
  • Google+

© 2017 Copyright | PROMER PROFESYONEL TEMİZLİK ŞİRKETİ - Tüm Hakları Saklıdır.